Proč zvolit Trimble Connect?

10 hlavních důvodů
pro Trimble Connect

1. Moderní cloudové úložiště
Trimble Connect využívá moderní cloudová řešení Amazon Web Services. Tím zabezpečuje vysokou ochranu dat a také veškerý přenos informací. Veškerá komunikace se zařízením Trimble Connect probíhá prostřednictvím protokolu HTTPS a zajišťuje tak, že komunikace je šifrována protokolem TLS (SSL). Data generovaná v rámci aplikace Trimble Connect jsou uložena v zabezpečených databázích, které jsou denně zálohovány. Díky tomuto modernímu řešení jsou data a informace vysoce zabezpečena, ale zároveň přístupná kdykoli a odkudkoli. Velikost prostoru, který máte v rámci cloudu k dispozici, není nikterak omezena.


2. 3D BIM prohlížeč / Otevřenost všem formátům souborů
V rámci Trimble Connect je integrován nejmodernější 3D BIM prohlížeč na trhu, který dokáže otevřít různé typy souborů. Nezáleží, v jakém programu data a modely tvoříte. Jestli se jedná o modely z Tekla Structures, Revitu, či jiných programů. Moderní BIM prohlížeč Vám jednoduše otevře například 3D soubory typu: ifc., skp., dwg., rvt., dxf., dgn., step., las., laz., potree. a mnoho dalších. Dokonce je možné otevřít různé kombinace souborů. Například tři ifc soubory, které si podložíte dwg výkresem. Práce s BIM daty nebyla nikdy jednodušší. A to bez nutnosti instalace jakéhokoli programu. 


3. Kompletní historie projektu
Silnou stránkou BIM řešení Trimble Connect je historie veškerých činností na samotném projektu. Veškerá aktivita od založení projektu se ukládá. Pokud tedy někdo přidá nějaký soubor, stáhne data, přidá komentář, nahraje revizi dokumentu nebo třeba zadá úkol druhé osobě, vše zůstává uloženo v kartě aktivit. Žádné dohadování se s kolegy, zda někdo něco věděl, či nevěděl. S Trimble Connect máte kompletní přehled všech činností na projektu kdykoli potřebujete. 


4. Efektivní správa týmů a řízení lidí
Trimble Connect umožňuje přidávat osoby do projektu. Podporuje vytváření různých profesních skupin osob a přiřazování potřebných oprávnění. Vaše data tak zůstanou zabezpečena a chráněna před jejich zneužitím.


5. signal_wifi_offPráce off-line i on-line
Zůstaňte vždy v obraze, dokonce i když jste off-line. Staveniště nemají vždy nejlepší připojení k internetu a někdy vzniká potřeba přistupovat k informacím a datům off-line. Trimble Connect synchronizační nástroj pomáhá udržovat lokální kopie všech důležitých souborů a informací. To, co považujete za důležité, máte tedy vždy po ruce. On-line i off-line.


6. Tvorba reportů
Efektivní a rychlá tvorba reportů z 3D modelu je díky Trimble Connect tak jednoduchá, jako nikdy předtím. Potřebujete obratem zjistit kubaturu betonu, množství ocelových prvků, či přesný počet bednících stanic. Nyní postačí pár vteřin. Nadefinovaný report se otevře v excel souboru, s kterým můžete dále pracovat. Využijete toho například pro komunikaci se subdodavateli či jako podklady pro fakturace.


7. Řízení kolizí
Trimble Connect přináší moderní řízení kolizí a jejich odhalení v dostatečném předstihu. Vyhnete se tak možným problémům přímo na stavbě, případně nežádoucím předělávkám. Ušetříte čas a další dodatečné náklady.


8. Účinné zadávání úkolů
Spravujte úkoly pro celý váš tým. Společná práce na jednom projektu vyžaduje potřebu sdílet úkoly a delegovat zodpovědnost členů týmu. Trimble Connect umožňuje přiřazovat a řídit úkoly spolupracovníků v týmu a zobrazuje také přehledný seznam všech úkolů, které je třeba v daných termínech splnit.


9. Zkušený zákaznický servis a podpora
Naši specialisté jsou Vám k dispozici pro rychlé řešení telefonických i e-mailových dotazů. Ke komunikaci můžete využít také chat box na naší stránce, případně nás kontaktovat prostřednictvím sociálních sítí. Poskytujeme také odborné školení na míru včetně poradenství při zavádění BIM nástroje Trimble Connect do praxe.


10. Nízká cena
Oproti dostupným konkurenčním řešením je Trimble Connect cenově přijatelný i pro menší společnosti. Cena je stanovována vždy individuálně, kdy respektujeme potřeby zákazníků. Trimble Connect tak přináší vysokou kvalitu a neomezené možnosti za přijatelnou cenu.


Funkce dostupné pro jednotlivé platformy
DESKTOP/MOBIL+TABLET/WEB

Funkce PC Mobil Web